Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Mūsų tikslas yra patenkinti jūsų kulinarinius troškimus ir užtikrinti, kad jūsų svečiai atsimintų šią dieną dėl puikaus maisto. Mūsų paslaugos apima:

Vestuvių šventės  organizuojame tiek savo erdvėse – Untold Grill Stories restorane, tiek ir svečio pasirinktoje vietoje. Pasirūpiname visu reikiamu inventoriumi: dekoravimo paslauga (stalo tekstile, floristika, reikiami kiti dekoravimo rekvizitai). Jei sveičias pageidauja. Dirbame Visoje Lietuvoje.

Asmeninio meniu kūrimas

Dirbame su jumis, kad sukurtume unikalų maisto meniu, atitinkantį jūsų skonį, skonio preferencijas ir svečių poreikius. Galite pasirinkti iš mūsų gausaus patiekalų pasiūlymo arba užsakyti specialiai jums sukurtą meniu.

Maisto paruošimas ir aptarnavimas

Mūsų komanda užsiima visu maisto paruošimu ir aptarnavimu. Jūsų svečiams bus teikiama puiki paslauga nuo pat pradžios iki pabaigos. Galite pasirinkti iš įvairių skonio vestuvinių tortų ir dekoravimo galimybių.

Kviečiame susisiekti su mumis, kad sužinotumėte daugiau apie mūsų paslaugą ir galėtume pradėti kurti jūsų neprilygstamą vestuvių maisto meniu.

Meniu priderinimas specialiems poreikiams

Jei turite svečių su dieta, alergijomis arba yra vegetarianų, mes lengvai prisitaikome ir pasirūpinsime, kad kiekvienas rastų save puikiai atitinkantį patiekalą.

Atsižvelgiant į tai, kad jūsų vestuvės yra vienas iš svarbiausių gyvenimo momentų, mes esame pasiruošę įdėti visas pastangas, kad jūsų diena būtų puiki ir skanu pripildyta ir maisto patirtis būtų neprilygstama.